Hakkımızda

Charm by Arın, doğaya, yaşama ve deneyimlere duyduğu saygıyla sıradan bir moda markası olmanın ötesinde özgün bir yaşam tarzını yansıtıyor. İlk kıvılcımlarını köklere yolculuk esnasında saçan marka, “dün, bugün ve yarın” kavramlarını ardında bırakarak zamansız bir çizgide ilerliyor. Kurucu ve tasarımcı Füsun Arın’ın dokunuşuyla hayat bulan tasarımlar, hayata karşı ne istediğini bilen modern kadınlarla buluşmayı amaçlıyor.

Charm by Arın imzasını taşıyan her tasarım, çevreci bir yaklaşımla, sürdürülebilir ve etik moda çerçevesinde doğayla insan arasındaki eşsiz bağı vurguluyor. An’a ve deneyime odaklanan tasarımların uzun yıllar boyunca en özel deneyimlere eşlik etmesi, Charm by Arın’ın en temel hedefi. Zamansız bir ruhu yansıtan tasarımlar yalnızca özgünlükleriyle değil, hayat buldukları yüksek kalite doğal kumaşlarla da üst düzey bir kullanıcı deneyimi vaat ediyor.

Her birimizin sahip olduğu gibi Charm by Arın imzasını taşıyan tasarımların da kendine özgü hikayeleri var. Tarihten ve farklı kültürlerden yansımalar taşıyan tasarımlarda kimi zaman Osmanlı esintileri taşıyan Antep Kutnu kumaşı yer alırken kimi zaman ise Erzurum’a ait Ehram kumaşı kendini gösteriyor. Yüksek kalite kumaşlar ve özgün tasarımlar, Charm by Arın’ın eşsiz vizyonu ışığında dönüşümünü tamamlıyor. Doğanın sesi Charm by Arın ruhunu keşfe çağırıyor…