İADE ŞARTLARI
Firmamız tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz her türlü memnuniyetsizlik, üretim ve servis sorunları titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. Ürün iadelerinde sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi biri eksikse ürün iadeleri kabul edilmez.

İADE TALEPLERİMİZ
1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI (Tüm nüshaları dahil)

1. İADE EDİLECEK ÜRÜN
a- Kullanılmış veya hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
b- İade edilecek ürün eksiksiz, hasarsız, standart aksesuarları ile birlikte ve teslim alındığı şekliyle etiketi çıkarılmamış olarak teslim edilmelidir.

2. İADE EDİLECEK ÜRÜNÜN FATURASI
a- İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
b- İade etmek istediğiniz ürünün faturası bir firma adına ise, iade edilirken firma tarafından düzenlenen fatura ile birlikte gönderilmelidir. İade faturası kesilmelidir.


DİĞER ŞARTLAR VE İADE KARGO ÜCRETLERİ
a- İade etmek istediğiniz ürün(ler) ayıplı ise ve Yurtiçi Kargo ile gönderilmişse kargo ücreti firmamız tarafından karşılanır.
b- Kalite Güvence departmanımıza teslim edilen ürünlerin
iade koşullarına uygun olarak teslim edilmesi durumunda ürün tutarının iadesi, ürünün tarafımıza teslim edildiği gün işlenecektir. İadenin hesabınıza yansıma süresi bankanızın inisiyatifinde
Kredi kartlarına yapılan iadeler 1-5 gün içinde hesaba yansır.
c- İade ettiğiniz ürünleri Yurtiçi Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.


İADE YAPILACAK ÜRÜNÜN TESLİMİ
İade edilecek ürün sadece Yurtiçi Kargo tarafından teslim alınabilir. Bunun dışında herhangi bir kargo şirketi ile tarafımıza ulaşan ürünlerin iadesi ayrıca kargo ücreti de kabul edilmeyecektir.
Genel iade koşulları aşağıdaki gibidir;

– İadeler orijinal kutusu veya ambalajı ile yapılmalıdır.
– Orijinal kutusu/ambalajı zarar görmüş ürünlerin iadesi (Örneğin: orijinal kutusuna kargo etiketi yapıştırılmış ürünler ile orijinal kutusu/ambalajı olan ürünler) kargo koli bandı ile bantlanmış) kabul edilmemektedir.
– Fatura aslını (sizdeki tüm nüshaları) ve iade etmek istediğiniz ürünle birlikte iade gerekçesini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
– İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti şirketimiz tarafından karşılanır. Bu durumda anlaşmalı kargo şirketi ile göndermeniz gerekmektedir. Diğer durumlarda kargo ücreti tarafınıza aittir.

SİPARİŞ İPTALİ
Değerli müşterilerimiz hatalı veya hatalı vermiş olduğunuz siparişlerinizi iptal edebilirsiniz teslim edilmek istemiyorum. Bazen yoğunluktan dolayı mailler geç kontrol edilmektedir. Ürünün gönderilmiş olma olasılığı vardır. İptal işleminde ürünün kargoya verilmemesi halinde yapmış olduğunuz yöntemle ücretin tamamı iade edilir. Ürün sevk edildiyse kargo ücreti veya ücretleri düşülerek geri ödeme yapılır.